
Čtvrtkruhový sprchový kout Olsen Spa NAVARRA vyniká vysoce kvalitním zpracováním a spolehlivou funkčností všech součástí a materiálů. V ceně samostatná akrylátová vanička - výška 10 cm.

Špičková elektrická topná tyč YUUKI s otočným ovládáním od společnosti HOPA. Elektrické topné tyče mají termostat zabraňující přehřátí a 5 stupňů regulace teploty . Topná patrona je vybavena signalizací poškození tyče či radiátoru. Vhodné pro prostory bez tepelných rozvodů, pro fungování je potřeba jen elektrická zásuvka.

Koupelnové radiátory HOPA kompletně změní vaše představy o radiátorech jak je znáte. Radiátory do koupelny jsou opatřeny dokonalou antikorozní vrstvou. Až na antikorozní úpravu je teprve nanášena prášková barva.

AVICE desky lze upevnit na stěnu pomocí designových konzolí, které zároveň slouží jako praktický držák ručníků. Doplňkové zásuvky rozšiřují využitelnost tohoto konceptu a lze je libovolně instalovat pod zvolenou desku.
Hopa Latina 73 2671C sprchová baterie
Hopa Latina 73 2671C sprchová baterie |
![]() |
Stav skladu: Vyprodáno | ![]() |
Kód zboží: BA732671C | EAN: 8592122013812 |
Výrobce: HOPA |
Cena vč. DPH 1 100 Kč |
Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.
Objednávka zboží
Popis k produktu
Netradiční osobitý design vodovodních baterií LATINA jsou další designovou sérií. Baterie jsou celomosazné a série je velmi široká. Sprchové baterie mají pochromovaný povrch, který díky unikátní úpravě minimalizuje usazování vodního kamene a zamezuje tvorbě bílých map. Moderní sprchová baterie je konstruována s ohledem na úsporu vodních zdrojů.
Materiál těla: mosaz
Nástěnná sprchová baterie je dodávána bez příšlušenství. Nejširší nabídku příslušenství k nástěnným sprchovým bateriím si můžete prohlednout na Olsen Spa. Sprchové růžice, držáky ručních sprch, sprchové hadice.
Rozteč sprchové baterie: 150 mm
Záruka 5 let!
Dotazy a hodnocení produktu
Hodnotit