GTV LED žárovka LD-C35FL4M-30 Světelný zdroj LED FILAMENT opál, E14, 4W, 3
| Stav skladu: Termín dodání na dotaz | |
| Kód zboží: SA14837 | EAN: 5902801232695 |
| Výrobce: GTV |
Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.
Objednávka zboží
Popis k produktu
LED žárovky přináší nejúspornější svícení do Vaší domácnosti či kanceláře. Mají okamžitý náběh a zajistí stejný výkon jako klasické žárovky při minimální spotřebě. Obrovskou výhodou je jejich životnost, která dosahuje 20.000 - 50.000 hodin. V sortimentu nabízíme modely s výkonem od 5W do 95W a patice různých druhů.Parametry
| PRICE_RECYCLE_FEE | 2.5 |
| Patice | E14 |
| Napětí | 230 V |
| Příkon | 4 W |
| Světelný tok | 400 lm |
| Barva světla | teplá bílá |
| Délka | 95 mm |
| Průměr | 35 mm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Vyzařovací úhel | 360 ° |
| Životnost | 40000 hodin |
| Náhrada klasické žárovky | 35 W |