GTV LED žárovka LD-C35FL4-40L LED žárovka, FILAMENT, C35L, 4000K, E14, 4W,
| Stav skladu: Termín dodání na dotaz | |
| Kód zboží: SA18815 | EAN: 5902801227479 |
| Výrobce: GTV |
Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.
Objednávka zboží
Popis k produktu
Stylová LED žárovka. LED žárovky přináší nejúspornější svícení do Vaší domácnosti či kanceláře. Mají okamžitý náběh a zajistí stejný výkon jako klasické žárovky při minimální spotřebě. Obrovskou výhodou je jejich životnost, která dosahuje 20.000 - 50.000 hodin. V sortimentu nabízíme modely s výkonem od 5W do 95W a patice různých druhů.Parametry
| PRICE_RECYCLE_FEE | 2.5 |
| Patice | E14 |
| Napětí | 230 V |
| Maximální výkon | 4 W |
| Světelný tok | 400 lm |
| Barva světla | denní bílá |
| Délka | 11.5 cm |
| Průměr | 3.5 cm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Vyzařovací úhel | 360 ° |
| Životnost | 40000 hodin |
| Náhrada klasické žárovky | 35 W |