GTV LED žárovka E14 LD-C35FL4-30 Světelný zdroj LED, FILAMENT,C35, E14, 4W
| Stav skladu: Skladem (1ks) | |
| Kód zboží: SA13702 | EAN: 5901867161512 |
| Výrobce: GTV |
Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.
Objednávka zboží
Popis k produktu
| PRICE_RECYCLE_FEE | 2.5 |
| Patice | E14 |
| Napětí | 230 V |
| Maximální výkon | 4 W |
| Světelný tok | 400 lm |
| Barva světla | teplá bílá |
| Délka | 9.5 mm |
| Průměr | 3.5 mm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Vyzařovací úhel | 360 ° |
| Životnost | 40000 hodin |
| Náhrada klasické žárovky | 35 W |