Ecolite LED-CSQ-12W/4100 LED svítidlo přisazené čtvercové RAFA 2, 17x17cm, 12
Vytisknout
Stav skladu: Termín dodání 1 týden (10ks)
Kód zboží: SA8663 EAN: 8590849514797
Výrobce: Ecolite
Cena vč. DPH 352
Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.
Objednávka zboží
Název zboží Cena vč. DPH Cena bez DPH Kus
Popis k produktu
Stylové přisazené svítidlo s moderní a vysoce úspornou SMD LED technologií (2835) je vyrobeno z litého hliníku a plastu. Na výběr jsou velikosti s odpovídajícím výkonem 12W, 18W nebo 25W a teplotou 2700/4100K. Milovníky hranatých tvarů potěší model RAFA 2, nabízíme ale i kulatou verzi LADA 2. Tato svítidla existují i ve vestavném provedení. Napájecí zdroj (driver) je součástí balení.
Parametry
PRICE_RECYCLE_FEE4
Výška3 cm
Šířka17 cm
Barvabílá
MateriálHliník
Napětí230 V
Maximální výkon12 W