Ecolite DX-WP-50W/SLIM El. trafo,230V-12V,4,2A,50W, 1,6mm,IP20
| Stav skladu: Termín dodání 1 týden (10ks) | |
| Kód zboží: SA8673 | EAN: 8590849519945 |
| Výrobce: Ecolite |
Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.
Objednávka zboží
Popis k produktu
TRAFO SLIM pro LED pásky DX-COB6565 je vyrobeno z plastu a určeno pro vnitřní použítí. Není voděodolné. Nabízíme varianty 30W a 50W.Parametry
| PRICE_RECYCLE_FEE | 0 |
| Barva | stříbrná |
| Materiál | Hliník, plast |
| Napětí | 230 V |
| Maximální výkon | 50 W |
| Výstupní napětí | 12 V |
| Proud | 4.2 A |