Ecolite DX-WP-150W/IP67 El. trafo,230V-12V,12.5A,150W
| Stav skladu: Termín dodání 1 týden (10ks) | |
| Kód zboží: SA8670 | EAN: 8590849510034 |
| Výrobce: Ecolite |
Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.
Objednávka zboží
Popis k produktu
Voděodolný transformátor (trafo) se stupněm ochrany IP67, který je určený pro LED pásky DX-COB6565 lze použít venku i uvnitř. Nabízíme varianty od 18W do 200W.Parametry
| PRICE_RECYCLE_FEE | 0 |
| Barva | stříbrná |
| Materiál | Hliník |
| Napětí | 230 V |
| Maximální výkon | 150 W |
| Výstupní napětí | 12 V |
| Proud | 12.5 A |