
Čtvrtkruhový sprchový kout Olsen Spa NAVARRA vyniká vysoce kvalitním zpracováním a spolehlivou funkčností všech součástí a materiálů. V ceně samostatná akrylátová vanička - výška 10 cm.

Špičková elektrická topná tyč YUUKI s otočným ovládáním od společnosti HOPA. Elektrické topné tyče mají termostat zabraňující přehřátí a 5 stupňů regulace teploty . Topná patrona je vybavena signalizací poškození tyče či radiátoru. Vhodné pro prostory bez tepelných rozvodů, pro fungování je potřeba jen elektrická zásuvka.

Koupelnové radiátory HOPA kompletně změní vaše představy o radiátorech jak je znáte. Radiátory do koupelny jsou opatřeny dokonalou antikorozní vrstvou. Až na antikorozní úpravu je teprve nanášena prášková barva.

AVICE desky lze upevnit na stěnu pomocí designových konzolí, které zároveň slouží jako praktický držák ručníků. Doplňkové zásuvky rozšiřují využitelnost tohoto konceptu a lze je libovolně instalovat pod zvolenou desku.
Šatní skříň TRIO 3D dub wenge/belfort
Objednávka zboží
Název zboží | Cena vč. DPH | Cena bez DPH | Kus |
Šatní skříň TRIO 3D dub wenge/belfort | 4 990 Kč | 4 123,97 Kč |
Popis k produktu
Šatní skříň třídveřová se dvěma zásuvkami. Korpus je z kvalitní desky LTD v barvě dub wenge, dvířka a čela zásuvek jsou z desky LTD v barvě dub belfort. Prostřední dvířka mají z čelní strany zrcadlo. Uvnitř skříně jsou 2 šatní tyče a 5 polic, ve spodní středové části jsou dvě zásuvky. Vnitřní uspořádání - viz. foto. Dodáváme v demontovaném stavu. DOPRODEJ!Paramety
Šířka | 120 cm |
Výška | 220 cm |
Délka | 49,6 cm |
Barva | Dub |
Barva detail | wenge/belfort |
Materiál | LTD (lamino) |
Místnost | ložnice, předsíň |
Dotazy a hodnocení produktu
Hodnotit